W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

WIECZÓR LATYNOSKI

Ten spektakl to idealna propozycja dla miłośników energetycznej latynoskiej muzyki, dynamicznego tańca łączącego radość tańczenia ze sztuką uwodzenia. Serdecznie zapraszamy zwolenników południowego temperamentu, ognistych klimatów rozpalających zmysły.
To gorąca, muzyczno-taneczna podróż poprzez Kubę, Meksyk, Chile, Argentynę, Brazylię i Hiszpanię, podczas której towarzyszyć nam będą latynoskie rytmy, rewelacyjni muzycy, piękne wokalistki i ekscytujący tancerze. Podczas spektaklu Widzowie częstowani są rumem z colą.

Usłyszą Państwo m.in.  takie piosenki jak: Copa de La Vida, Guantanamera, Let’s Get Loud, La Paloma, Bajo Bongo, La Isla Bonita, Macarena, Besame mucho, La Cucaracha, The Girl From Ipanema, Zbuntowany anioł, Speedy Gonzales, Maria Maria, Conga, Lambada, Sway, Perhaps, perhaps

Udział wezmą:
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Magdalena Dąbkowska, Wiktoria Kostrzewa,
Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Maksymilian Więckowski,
Iga Ryś, Inga Gołębiowska, Aleksandra Kosińska, Błażej Ciszek, Paweł Orłowski,  Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Carnival Stars.

Artystom będzie towarzyszyć orkiestra po dyrekcją Janusza Stokłosy.

Scenariusz, choreografia, reżyseria
i prowadzenie koncertu – Janusz Józefowicz

Kostiumy – Agnieszka Komornicka
Światło – Mieczysław Kozioł
Projekcje – Danuta Bilińska

Czas trwania spektaklu – około 100 minut bez przerwy

Recenzja spektaklu z portalu TeatrDlaWas.pl

Uprzejmie prosimy o przybycie do teatru odpowiednio wcześniej. Spóźnieni Widzowie nie zostaną wpuszczeni na widownię, aż do przerwy. Po przerwie będą mogli zająć miejsca wyznaczone na biletach. Jeżeli w wydarzeniu nie została przewidziana przerwa, Obsługa Widowni nie wpuszcza na widownię spóźnionych Widzów. Spóźniony Widz nie otrzymuje zwrotu pieniędzy za bilet, nie przysługuje Mu również jego wymiana.

Zdjęcia: Wojciech Pepliński
Kup bilet:Strefa LifeStyle o "Wieczorze latynoskim":

„Wieczór Latynoski” w Teatrze Studio Buffo to dwie godziny doskonałej zabawy.
„Z chęcią poszedłbym teraz gdzieś potańczyć” – podsłuchałem rozmowę małżeństwa w foyer po zakończonym spektaklu „Wieczoru Latynoskiego”. To najlepsza recenzja przedstawienia. Nic w tym dziwnego, bo Studio Buffo zadbało o to by widzowie spędzili półtorej godziny w towarzystwie przebojów i gorącego tańca w wykonaniu zespołu tanecznego z Brazylii... (CZYTAJ DALEJ)